AQUA ART...

PODŁOŻA DO AKWARIUM


Aqua Substrate 5,4 kg (brązowe)Podłoże do akwarium do biotopów wody miękkiej i akwariów roślinnych.
Aqua Substrate II+ 5,4 kg (czarne i brązowe) Aktywne podłoże do akwarium o 25% dłuższym działaniu, do biotopów wody miękkiej i akwariów roślinnych. 5,4kg. Czarne i brązowe.
Shrimp Sand 4 kg (czarne i brązowe) Specjalistyczne podłoże do akwariów z krewetkami.
Aqua Substrate II+ 1,8 kg Powder (czarne i brązowe) Aktywne podłoże do akwarium o 25% dłuższym działaniu, do biotopów wody miękkiej i akwariów roślinnych o małej granulacji do nano zbiorników i małych delikatnych roślin pierwszego planu.
Shrimp Sand 1,8 kg Powder (czarne I brazowe) Specjalistyczne podłoże do akwariów z krewetkami o małej granulacji do nano zbiorników i małych delikatnych roślin pierwszego planu.NAWOZY DLA ROŚLIN


Planta Gainer Classic 100 i 500 ml Planta Gainer Classic jest nawozem uniwersalnym do stosowania we wszystkich akwariach dekoracyjnych i towarzyskich.
Planta Gainer Carbo 100 i 500 ml Nawóz węglowy dla roślin wodnych.

Planta Gainer Pro Ferro+ 100 i 500ml Nawóz żelazowy
i mikroelementowy dla roślin wodnych i akwariowych. Do codziennego stosowania.
Planta Gainer K+100 i 500ml Nawóz potasowy dla roślin wodnych.


Planta Gainer Pro Macro GREEN 100 i 500ml Nawóz makroelementowy skomponowany specjalnie dla gatunków roślin, wolno rosnących takich jak: Microsorium, Bolbitis, Anubias i innych, niewymagających zbyt dużego natężenia światła.
Planta Gainer Pro Macro RED 100 i 500ml Nawóz makroelementowy skomponowany specjalnie dla gatunków szybko rosnących roślin łodygowych zwłaszcza o ciepłym zabarwieniu takich jak Rotala, Alternanthera czy Ludwigia.
Planta Gainer Pro Micro 500 ml Nawóz mikroelementowy dla roślin wodnych i akwariowych do przygotowania wody uprzednio przefiltrowanej uprzednio przez filtr odwróconej osmozy.